niedziela, 7 października 2012

Time is precious, make me aware.

Czas nie jest w stanie dać nam gwarancji zmian na lepsze. Jest za to na tyle perfidny by czasem nie dać się odczuć. Jeszcze wczoraj wkładałam na siebie aksamitną sukienkę, wpinałam we włosy wsuwki i z zapałem  przeciągałam mascarą po niebotycznie długich rzęsach. Przez kilka tych godzin czułam się niesamowicie. Dziś, obładowana stosem zeszytów i książek powracam do naturalnego stanu rzeczy. Wesele mojego ciotecznego brata (bo o nim tym tak naprawdę chciałam co nieco napisać) uświadomiło mi o kilku ważnych rzeczach. Własnie o tym, że czas płynie nieubłaganie i szybko. Pamiętam jak kilka lat temu bawiliśmy się wspólnie, śmiejąc się i wygłupiając. Byłam nieświadomym obserwatorem tego jak się zmienia z roku na rok i jak osiąga dorosłość (pomimo tego, że jestem od niego młodsza). Wczoraj czas dał dowód, że jest to już w pełni świadomy, dojrzały i odpowiedzialny człowiek, który nie tylko dąży do celu, ale właśnie prawdziwie kocha! Niesamowitą moc ma miłość w oczach nowożeńców. Mam nadzieję, że wraz z pędzącym przed siebie czasem, ich miłość będzie równie piękna i kwitnąca co w dniu ich duchowego scalenia. 
The time is not going to present for us better changes guarantee but it's so bloody-minded to cover its passing by. Almost yesterday, I put on me fair, velvet dress, pined a hairgrips to my fixed hair and done my incredibly long eyelashes painted. I was so happy though a couple of hours than. Today I am caring on my shoulders a pile of notebooks and books - again returned to actuality.My cousin's weeding (because it's my intention to tell you something about this event) made me aware of a few special things. That the time goes by so fast. I can remember a few years before when we was both very young and happy, we spend time only on entertainment. I was an unconscious observer of the way his was becoming an adult person (despite of I am much younger than him). Yesterday there was a thought in my head. He is now fully aware, reliable and mature man, who has his own aims and the most important - he loves somebody! Beautiful love is in the sight of newly-weds.My big hope is they will be in that kind of huge love forever no matter the time is passing by or not.         


P.S. Przepraszam za tak długa przerwę! I dziękuje za Waszą uwagę dla tego co tutaj robię. Obdarzam wszystkich moich obserwatorów (jawnych i niejawnych) wielkim szacunkiem i przesyłam najszczersze całusy ! 
I am so sorry I made this long-lasting break! Thank you guys for your attention for what I am doing here. I respect all of you (my public and classified followers) and send you lots of kisses ! brollyontheblink

14 komentarzy:

 1. zapewne prześlicznie wyglądałaś, super buty podobają mi się a nowożeńcom życzę dużo szczęścia słonecznych dni by im na ich małym niebie słońce nigdy nie zgasło.
  Pozdrawiam. Mania. Zapraszam mania1269.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie to opisałaś. A ja chciałabym życzyć Twojemu bratu ciotecznemu i jego wybrance szczęścia i mnóstwa miłości aż do samego końca.

  OdpowiedzUsuń
 3. ta sukienka jest CUDOWNA!!! Miałam sobie ja kupic przy jutrzejszej wypłacie na naszą impreze ale cos mi sie widzi że Ty ją założysz !!!! na weselu musilam ślicznie wygladać :))
  Do zobaczenia w sobotę :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Czas szybko przemija, dobrze, że wspomnie pozostają!;)
  Wesela to świetne sprawy! ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. szpileczki mega!
  Pozdrawiam Julka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I think seeing love in this way is really eye-opening. I went to a recent wedding as well!

  OdpowiedzUsuń
 7. zakochałam się w sukience! niesamowita:)

  OdpowiedzUsuń
 8. great post i like it! Maybe we follow each other?! Let me know :) www.yuliekendra.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Love your blog, would you like to follow each other my dear? Let me know :)

  Estarer Accessories GIVEAWAY

  Check out my blog :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze i sugestie. To bardzo miłe z waszej strony kochani! Możecie być pewni, że odwdzięczę się tym samym !
Thanks for all your comments and suggestions. That's really nice of you guys ! You can count on repay !