środa, 18 września 2013

Responsible naivete.
  Czekanie na Ciebie jest męczące, bo wymaga wielkiego poświęnia na ołtarzu satysfakcji. Zaskakujące, jak bardzo potrafię być spokojna przy równoważącym się braku zaufania. Nieodpowiedzialnie oddaję emocje, uśmiecham się szczerze, i tylko szczerze, na widok zielonego mroku w oknach Twojej duszy. Owszem, popełniasz błąd zaniedbując mnie. Ale to nic! Pobawię się w naiwność, przecież tak niewiele jest dziś pretekstów do beztroskich zachowań. Wystarczy mi, że czuję. Zamykam się w sensualnym wspomnieniu, w tytoniowym dymie, w skrawku oddechu. 
 Why is waiting for you so hard to hold? Because it eats my whole energy, worries and hopes. Too bad that my ambitions never let me behave the way I feel. Everything's change while being face to face. I give you my emotions unreliably with a fresh and serious smile. Your glossy eyes illuminate every angle of my bloody soul. However, you made a mistake. You've neglected me but who cares? I would love to play with naivete. In fact, nowadays people have less excuses to be carefree. That's why my heart closed so fast in a memory, in a vibrant smoke of tobacco, in a piece of your breath.  

With the sun,

brollyontheblink


7 komentarzy:

 1. super zdjecia :D

  W wolnej chwili zapraszam do mnie :D
  wiolka-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ale masz figurę ♥ góra od stroju obłędna ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. idealna jest ta góra od kostiumu!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne fotki <3


  U mnie na blogu konkurs z Dash! http://mildclouds.blogspot.com/2013/09/urodzione-niespodzianki-1-konkurs-dash44.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialna figura! :)) I to słońce <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ladne zdjecia. Sliczna jestes *_*
  obserwuje.

  anastazja-steckiewicz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze i sugestie. To bardzo miłe z waszej strony kochani! Możecie być pewni, że odwdzięczę się tym samym !
Thanks for all your comments and suggestions. That's really nice of you guys ! You can count on repay !