poniedziałek, 17 czerwca 2013

Do not worry, I won't disturb your pleasure.
  Dzień dobry! Po bardzo długiej przerwie zdecydowałam się wrócić do blogowania. Nie wiem czy jest sens opowiadać Ci co wydarzyło się u mnie przez te kilka miesięcy nieobecności. Jedyne co mogę zdradzić to sprawy związane z maturą, nauką czy także typowo ludzkie dylematy i dramaty. Jeśli chodzi o maturę, naiwnie trzymam się myśli, że wszystko pójdzie zgodnie z planem! Bo to właśnie ją obwiniam za masę stresu, kilka nieprzespanych nocy, dostosowanie się do systemu i utratę wiary we własne możliwości. To nic przyjemnego, ale jak miło mieć już wszystko za sobą. Przede mną 4 miesiące wakacji! Pozostaje mi nic innego jak korzystać w pełni z każdego wolnego dnia. Sądzę, że większość czasu poświęcę  (i tu chyba nie uda mi się Cię zaskoczyć..) na naukę. Zdecydowałam się zdawać egzamin CAE. Cóż, nie czuję się kompletnie na siłach, ale spoko - mam przecież tyle czasu żeby to zmienić. Jest to kolejny punkt do skreślenia na mojej liście "marzeń", a może bardziej sposób udowodnienia sobie czegoś? Potrafię i zdobędę to czego chcę! Right?:) Z bardziej osobistych kategorii.. Pływam w piwie beznadziei, które sama sobie nawarzyłam. Już nie raz przekonałam się, że czas leczy rany. Doszłam do konkluzji. Chcę zmian. Biorę wszystko na siebie, bo tylko ja decyduję o moim losie. Bądź co bądź, tytanem nie jestem, ale przecież siłę buduje się z czasem, z pomocą najbliższych.

  Good morning! After a really long break I've decided to get myself to writing. There is no point in describing everything which has happened to me during the time of my absence. I can reveal only some aspects of my life related with A-level exam, learning and also some typically human's drama. I hope my exams results will be as great as I may imagine and I would chose the university I dreamt about. I can openly say that this year was the worse if we talking about perseverance, health strength or self-assessment level. No pleasure but I'm thankful that it's over. Now, I have four months of holiday! I would like to take a lot of this time so I took up another exam named CAE. Obviously, I know how hard is to pass it with flying colours, also that I'm not well-prepared yet. But I believe - if we want something so badly, we can reach the dream! Right?:) What about my personally life? I'm drowning in a beer of hopelessness.. I've already made some conclusions about    my existence. Although I know what to change, I also realize how long path I must surpass..15 komentarzy:

 1. wszystko super ale to jest kopia bloga K.Tusk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo są miniaturowe zdjęcia po lewej stronie bloga? Uderzające podobieństwo :)

   Usuń
 2. Węgor, warzyć piwo, a nie ważyć :*
  buziaki,
  Amelka

  OdpowiedzUsuń
 3. a kiedy macie wyniki z matury? i na co składałaś? ;) super stylizacja! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki są 29 czerwca, składałam głównie na językowe kierunki, najbardziej modlę się o skandynawistykę! Dziękuje bardzo i pozdrawiam :)

   Usuń
 4. w końcu do nas wróciłaś :) z przyjemnością patrzę się na Twoje zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że wróciłaś. Bardzo lubię do Ciebie zaglądać i zawsze będę. Trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Powodzenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. I just loved every single aspect of this OOTD. So nice and crisp !!

  ❤ StylishByNature.com

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję:) problem w tym że nie pamiętam:(

  OdpowiedzUsuń
 8. Stylizacje jakie lubię - z klasą :)

  Ja mam nadal dylemat na co iść, jaki kierunek wybrać....ból nieziemski;<
  Zapraszam do siebie częściej, będzie mi bardzo miło:)
  A także na facebooka-> https://www.facebook.com/ChokkieLady

  OdpowiedzUsuń
 9. świetnie wyglądasz! ^_^
  obserwujemy i liczymy na rewanż ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. cute blog! I’ll follow you!
  I have a fashion blog too, I hope u'll be one of my followers:-)
  thanks:-)
  VERONICA
  http://www.givemefashionblog.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze i sugestie. To bardzo miłe z waszej strony kochani! Możecie być pewni, że odwdzięczę się tym samym !
Thanks for all your comments and suggestions. That's really nice of you guys ! You can count on repay !