środa, 19 października 2011

do something or do nothing ?

Lenistwo totalne ! W tym tygodniu moje ego odznacza się wybitnym ' nic niechceniem'. Dochodzi nawet do sytuacji gdzie nie mi się wstać po książke która leży 3 kroki ode mnie. Ale spokojnie, walcze z tym mężnie ! Dziś nawet wziełam się za nauke i sprzątanie we własnej kanciapie. Mam tylko głęboką nadzieje, że ten okres nie zrujnuje doszczędnie resztek entuzjazmu, którymi pałam.

Jestem w trakcie poszukiwań idealnej kurtki i butów na zimę. Ostatnio nawet wypatrzyłam buty swoich marzeń ! Czarne, wiązane, na lekkim podwyższeniu z nutką rockowego wyglądu. Miooodzio ! Szkoda tylko, że kompletnie nie nadawały się na polskie śniegi i mrozy.

I'm a total couch potato! I just wanna do nothing this week. It's so strong feeling that I have problems with standing up from my chair and fetch a book lying three steps apart me. But don't worry, I fight against it manfully ! Today even clean my room and study a bit. I'm hopeful it will not ruin my ambitious plans for the weekend.

I started looking for my ideal jacket and boots. One time I found one I dreamt about ! Black, high heeled, tied in rock style. It was a  pity the boots weren't prepared for our polish winter with heavy snow and frozen air.Co sądzicie o tych pół płaszczykach ?

4 komentarze:

 1. bardzo fajny blog:)

  zapraszamy do nas www.fashion-ache.blogspot.com

  xx K&M

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo mi się podoba ten drugi, h&m ?


  jak będziesz miała chwile, wpadnij, troche nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi się podoba :)


  również obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. you are absolutely gorgeous! you should be a model if you are not already. :) totally in love with your fashion, and i love your blog! i enjoyed browsing through your posts, though i didn't understand much. :)following, and hope we can stay connected. cheers!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze i sugestie. To bardzo miłe z waszej strony kochani! Możecie być pewni, że odwdzięczę się tym samym !
Thanks for all your comments and suggestions. That's really nice of you guys ! You can count on repay !