środa, 26 października 2011

2 days left

Dopiero uświadomiłam sobie, jak ten czas szybko pędzi. Już w piątek wieczór cudownie zacznę weekendowe szaleństwo, a mianowicie zabawą półmetkową! Jeee ! No dobra może nie cieszę się aż tak bardzo, ale mam nadzieję, że będe się dobrze bawiła. Co do kreacji, obiecuję pokazać ją wam już niedługo. 

A teraz z innej beczki. Od pewnego czasu jestem kompletnie zauroczona osobą Alexy Chung. Dziewczyna, raz - jest przepiękna, dwa - ma cudowne nogi i w końcu trzy - jej styl ( pynajmniej moim skromnym zdaniem) jest niewymuszony, oryginalny i inspirujący. Sami zobaczcie. Czyż nie mam racji ?


I've just realized that time goes by too fast. I'll start my weekend craziness in this Friday from a party with my schoolmates! Yeah ! OK, fine maybe I'm not so happy indeed. I just hope I'll be having a good time. What about my dress? I promise I will show it.
Now something out of subject. From the couple of days I'm completely bewitched of a person named Alexa Chung. This girl : firstly - is beautiful, secondly - has gorgeous legs and thirdly - her style is original, inspiring and it's not strained. Just have a look and tell me. Am I wrong ? 


This dress is amazing, isn't it ?7 komentarzy:

 1. Dziękuję Ci bardzo!:* obserwuję!

  Alexa jest świetna i bardzo inspirująca!a czerwona sukienka..marzenie!

  OdpowiedzUsuń
 2. No you are totally right! She is gorgeous!!!
  Come to visit my blog when you have time and if you like let's follow each other!
  xx
  http://dontcallmefashionblogger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ona jest taka piękna! również obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ok I am following you, please follow me back.
  xx
  http://dontcallmefashionblogger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Też tak uważam. Wygląda niesamowicie pięknie i naturalnie. Widać, że ma dziewczyna gust, albo dobrą stylistkę ;3


  Obserwuję.
  wwww.turqusowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. I love Alexa and yes, the last pic - red lace dress - is so gorgeous !
  I think your blog is very nice, I would like to invite you to my blog, check it out and if you like it we could follow each other ! Kisses

  Fashion and Cookies
  My Twitter

  OdpowiedzUsuń
 7. tym razem półmetek I LO ale nieporównywalnie ludzie z I a z II to niebo a ziemia!bynajmniej u nas nie ma patologii..napatrzyłam się...ulala ale ogólnie wytańczyłam się i wybawiłam!a Ty jak na piątkowej zabawie?Jak było?Pokaż kieckę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze i sugestie. To bardzo miłe z waszej strony kochani! Możecie być pewni, że odwdzięczę się tym samym !
Thanks for all your comments and suggestions. That's really nice of you guys ! You can count on repay !